30 cze, 2011

Posted by in Coś innego | 0 Comments

Długopis-Akari

Długopis-Akari

Akari -śmieszka.

„Mój śmiech jest zaraźliwy i podnoszący na duchu. Zawsze szukam zabawnych rozwiązań. Moje poczucie humoru, w każdych okolicznościach życia przynosi ukojenie i moc.”

Kochani czytelnicy!

     Nie sposób opisać tak zasłużony w historii przedmiot jakim jest długopis, bez sięgnięcia w odległe czasy.Czasy powstania pisma. Czy wiecie, że pismo definiowane jest jako system znaków, pozwalających na widzialne utrwalanie myśli w konkretnym języku? Pojawiło się stosunkowo póżno bo ok.5-6 tyś.lat temu. Właściwe pismo rozwinęło się z przedstawianych rysunków, obrazów. Rysunki te mogły być odczytywane przez ludzi posługujących się różnymi językami.

     Aż trudno pomyśleć, że ludzie XXI w. tak małą wagę przywiązują do umiejętności czytania i pisania.Długopis traktujemy jako podrzędne narzędzie, które można zamienić na klawiaturę komputerową. Jednak długopisy dbają o nasz charakter pisma, ćwiczą móżg do logicznego myślenia a nasz świat mentalny staje się bogatszy.

     Często wybierając długopis, staramy się dopasować go do naszego samopoczucia, osobowości i temperamentu.Nie kupujmy go pochopnie, jeden może służyć nam przez lata. To My decydujemy kogo będzie nam przypominał i jakie cechy charakteru nam przekaże. Takie możliwości ma długopis z logo firmy Kimmidoll. Służy nie tylko do notowania złotych myśli, posiada również ponadczasowe przesłanie, zapakowane w azjatyckie imię. 

Akari to grupowa śmieszka, która zaraża swoim wesołym humorem.Jej obecność w Twojej torebce rozbawi do łeż nie tylko Ciebie ale wszystkie gadżety w około. Akari posiada dar ukojenia i wolności. Chętnie nauczy Cię żyć w zgodzie z naturą i samą sobą. Długopis z Jej wizerunkiem doda Ci pewności siebie a słowa na kartce same będą się układały. Jego czerwone odcienie wprowadzają Cię w romantyczny nastrój a białe dodatki dopasowywują się do twojego czystego wnętrza.

 

 

 

468 ad

Leave a Reply