30 cze, 2011

Posted by in Coś innego | 0 Comments

Długopis-Tomoka

Długopis-Tomoka

Tomoka-prawdziwy przyjaciel.

„Mój duch jest lojalny i uczciwy. Jestem wiernym sojusznikiem, we mnie znajdziesz prawdziwego przyjaciela.”

Kochani czytelnicy!

     Nie sposób opisać tak zasłużony w historii przedmiot jakim jest długopis, bez sięgnięcia w odległe czasy.Czasy powstania pisma. Czy wiecie, że pismo definiowane jest jako system znaków, pozwalających na widzialne utrwalanie myśli w konkretnym języku? Pojawiło się stosunkowo póżno bo ok.5-6 tyś.lat temu. Właściwe pismo rozwinęło się z przedstawianych rysunków, obrazów. Rysunki te mogły być odczytywane przez ludzi posługujących się różnymi językami.

     Aż trudno pomyśleć, że ludzie XX1 w.tak małą wagę przywiązują do umiejętności czytania i pisania.Długopis traktujemy jako podrzędne narzędzie, które można zamienić na klawiaturę komputerową. Jednak długopisy dbają o nasz charakter pisma, ćwiczą móżg do logicznego myślenia a nasz świat mentalny staje się bogatszy.

     Często wybierając długopis, staramy się dopasować go do naszego samopoczucia, osobowości i temperamentu.Nie kupujmy go pochopnie, jeden może służyć nam przez lata. To My decydujemy kogo będzie nam przypominał i jakie cechy charakteru nam przekaże. Takie możliwości ma długopis z logo firmy Kimmidoll. Służy nie tylko do notowania złotych myśli, posiada również ponadczasowe przesłanie, zapakowane w azjatyckie imię. 

Tomoka to prawdziwy przyjaciel. Policz dokładnie ilu możesz zapisać na cennej liście najbliższych Ci osób. Warto posiadać niewielu lecz wiernych i oddanych. Tomoka pomoże Ci zjednywać sobie dobre i poczciwe osoby. Ona jako powierniczka duszyczek wskaże Ci drogę do bliskich. Długopis z Jej wizerunkiem doda Ci pewności siebie. Czarno-złote odcienie długopisu pozwolą zanurzyć się w dostatku i luksusie.

 

 

 

468 ad

Leave a Reply