30 cze, 2011

Posted by in Coś innego | 0 Comments

Długopis-Naoko

Długopis-Naoko

Naoko-szczere dziecko.

„Mój duch jest prawdziwy i czysty. Każdym gestem i słowem udowadniam moją prawdziwość. Chcę by czystość ducha była szanowana i czczona przez wszystkich.”

Kochani czytelnicy!

     Nie sposób opisać tak zasłużony w historii przedmiot jakim jest długopis, bez sięgnięcia w odległe czasy.Czasy powstania pisma. Czy wiecie, że pismo definiowane jest jako system znaków, pozwalających na widzialne utrwalanie myśli w konkretnym języku? Pojawiło się stosunkowo póżno bo ok.5-6 tyś.lat temu. Właściwe pismo rozwinęło się z przedstawianych rysunków, obrazów. Rysunki te mogły być odczytywane przez ludzi posługujących się różnymi językami.

     Aż trudno pomyślęc, że ludzie XX1 w.tak małą wagę przywiązują do umiejętności czytania i pisania.Długopis traktujemy jako podrzędne narzędzie, które można zamienić na klawiaturę komputerową. Jednak długopisy dbają o nasz charakter pisma, ćwiczą móżg do logicznego myślenia a nasz świat mentalny staje się bogatszy.

     Często wybierając długopis, staramy się dopasować go do naszego samopoczucia, osobowości i temperamentu.Nie kupujmy go pochopnie, jeden może służyć nam przez lata. To My decydujemy kogo będzie nam przypominał i jakie cechy charakteru nam przekaże. Takie możliwości ma długopis z logo firmy Kimmidoll. Służy nie tylko do notowania złotych myśli, posiada również ponadczasowe przesłanie, zapakowane w azjatyckie imię. 

Naoko to prawdziwe i szczere dziecko. W każdym z nas jest ukryty niewinny malec. Warto sięgnąć pamięcią w czasy dzieciństwa. Jako dzieci jesteśmy nie tylko czyści duchowo ale także wolni od trosk i złych myśli. Marzenia częściej się spełniają. Naoko przywróci w  Tobie młodzieńcze lata, doda wigoru i beztroski. Długopis z jej wizerunkiem w Twojej torebce  będzie unosił sie w powietrzu abyś szybciej sięgała po gwiazdy. Niebieskie odcienie Naoko to kolory pewności i szczerości.

 

 

468 ad

Leave a Reply