25 mar, 2011

Posted by in Coś innego, Nowości | 0 Comments

Yoshi-na szczęście

Yoshi-na szczęście

Życzenia które składamy zazwyczaja są takie: zdrowia, szczęścia, pomyślnosic i wszystkiego czego pragniesz. Są szczere ale… bez głębi. Wyrażenie tych samych wartości w przesłaniu lalki Yoshi brzmi tak:

” Mój duch daje dobrobyt. Odkrywam błogosławieństwa i możliwości w każdej sytuacji przez co znalazłam klucz do dobrobytu. Mam wielkie szczęście.”

Rozwijając intencje Yoshi znajdujemy wskazówki jak z każdej sytuacji wyciagać dobre dla siebie wnioski. Jak możliwości które posiadamy wewnątrz siebie mogą dać dobrobyt. Szczęście i dobrobyt to stan umysłu. To nasz umysł jest kluczem w osiąganiu wewnętrznego szczęścia i poczucia  realnego dobrobytu. Dobrobyt jest wynikiem działań pod wpływem  szczęścia które odczuwamy. Sytuacje które spotykają każdego z nas codziennie niech są kluczem w budowania na nich osobistego szczęścia. Prezentując Yosi podzielamy wspólne przekonanania i aspiracje z przyjaciółmi i bliskimi. Dążenie do szczęścia inspiruje nas.Postać Yoshi to postać szczęścia które ma oczy szeroko otwarte i uśmiech na twarzy. Otwiera się na każdego z nas.

468 ad

Leave a Reply